Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Ice
ps: یخی
