Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
