Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Link color
ast: Color del enllaz
