Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Triptych first
et: Kolmiku esimene tulp

en: Triptych middle
et: Kolmiku keskmine tulp

en: Triptych last
et: Kolmiku viimane tulp

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
