Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
