Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Triptych first
sk: Prvý triptych

en: Triptych middle
sk: Stredný triptych

en: Triptych last
sk: Posledný triptych

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan
