Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Header top
sl: Glava na vrhu
