Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Header bottom
am: ራስጌ እታች
