Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Link color
bs: Boja linka

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
