Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Blue Lagoon (default)
el: Blue Lagoon (προκαθορισμένο)

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Triptych first
el: Πρώτη ζώνη τρίπτυχου

en: Triptych middle
el: Μεσαία ζώνη τρίπτυχου

en: Triptych last
el: Τελαυταία ζώνη τρίπτυχου

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
