Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo
