Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Blue Lagoon (default)
fi: Blue Lagoon (oletus)

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Triptych first
fi: Ensimmäinen  triptyykki

en: Triptych middle
fi: Triptyykki keskellä

en: Triptych last
fi: Viimeinen triptyykki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.
