Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Link color
is: Leinkislitur

en: Header top
is: Høvd ovast

en: Header bottom
is: Høvd niðast

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti

en: Footer second column
is: Annar teigur í síðufóti

en: Footer third column
is: Triði teigur í síðufóti

en: Footer fourth column
is: Fjórði teigur í síðufóti
