Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Blue Lagoon (default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Slate
gl: Lousa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Triptych first
gl: Tríptico o principio

en: Triptych middle
gl: Tríptico o medio

en: Triptych last
gl: Tríptico o final

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo
