Responsive Bartik D7 (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
