Responsive blog theme (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Secondary
tr: İkincil

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Tertiary
tr: Üçüncül

en: Menu bar
tr: Menü çubuğu
