Responsive blog theme (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Naked
uk: Чистий

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Tertiary
uk: Третинне

en: Menu bar
uk: Панель меню
