Responsive blog theme (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Leaderboard
de: Rangliste

en: Secondary
de: Zweites

en: Naked
de: Nackt

en: Main content
de: Hauptinhalt

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Tertiary
de: Drittes
