Responsive blog theme (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Tertiary
hu: Harmadlagos
