Responsive blog theme (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Leaderboard
pt: Cabeçalho

en: Secondary
pt: Secundário

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
