Responsive blog theme (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Naked
el: Γυμνό

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
