Responsive blog theme (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
