Responsive blog theme (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Naked
fi: Alasti

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
