Responsive blog theme (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Naked
fr: Nu

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Tertiary
fr: Tertiaire

en: Menu bar
fr: Barre de menus
