Responsive blog theme (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Leaderboard
id: Papan peringkat

en: Secondary
id: Sekunder

en: Main content
id: Konten utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Tertiary
id: Tersier

en: AT Subtheme Custom Page Layout
id: Susunan laman kustom AT Subtema
