Responsive blog theme (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Secondary
nl: Secundair

en: Naked
nl: Naakt

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Tertiary
nl: Tertiaire
