Responsive blog theme (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Main content
ru: Основной контент

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Tertiary
ru: Третичный

en: Menu bar
ru: Панель меню
