Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Contact
is: Tengiliður

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: About
is: Um

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
