Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Archive
lt: Archyvas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Features
lt: Savybės

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: About
lt: Apie

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
