Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Contact
lv: Kontakti

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Block body
lv: Bloka saturs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: About
lv: Par

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.
