Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Contact
nn: Kontakt

en: Block body
nn: Innhaldet i blokken

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
