Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори
