Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: About
ps: په اړه
