Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
