Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن

en: Block body
ur: بلاک کا متن

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
