Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Block body
eu: Blokearen testua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.
