Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Block body
ku: ناوەڕۆکی بلۆک

en: About
ku: دەربارە

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
