Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Contact
sk: Kontakt

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Block body
sk: Telo bloku

en: About
sk: Informácie o

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.
