Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Site slogan
th: สโลแกน

en: Block body
th: เนื้อหาในบล็อก

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: About Us
th: เกี่ยวกับเรา
