Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: About
gu: વિશે

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
