Responsive blog theme installation profile (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Contact
bs: Kontakt

en: Block body
bs: Tijelo bloka

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
