Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Tags
am: መለያዎች

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: Block body
am: የጥምር አካል

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
