Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Archive
be: Архіў

en: Contact
be: Кантакт

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Features
be: Функцыі

en: Block body
be: Цела блоку

en: About
be: Аб

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
