Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Site slogan
cy: Arwyddair safle

en: Block body
cy: Corff y bloc

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau
