Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Archive
fi: Arkisto

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Block body
fi: Lohkon sisältö

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: About
fi: Tietoja

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fi: <em>Päävalikkoa</em> käytetään usein esittämään sivuston pääalueet, valikko esitetään usein esimerkiksi navigointipalkin yläpuolella.

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.
