Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
