Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
