Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
