Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: About
my: အကြောင်း

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
