Responsive blog theme installation profile (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Category
ne: वर्ग

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
